-

Sıradan Santralleri Unutun IP Santral ile Tanışın!

1Net IQ Santral geleneksel anlamdaki fiziki santrallerde var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin hepsini bünyesinde bulundurmanın yanı sıra gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı tutma, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği ve detaylı raporlama gibi daha çok sayıda gelişmiş özelliklere de sahiptir.

1Net IQ Santral Neler Sağlar?

1Net IQ Santral her ölçekte müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış bir sistemdir. Bir çok şubesi bulunan işletmeler 1Net IQ Santral sayesinde yerleşim bölgesi fark etmeksizin bütün çalışanları ile sanki aynı binadaymış gibi dahili bazlı ücretsiz görüşme gerçekleştirebilir.

Tek Numara ile Sınırsız Çağrıyı Karşılayabilirsiniz

Geleneksel hatlar yüzünden kaçırdığınız her çağrı aynı zamanda kaçan bir iş anlamına da gelebilir. 1Net IQ Santralleri fiziki sınırları ortadan kaldırarak sizlere sınırsız çağrı karşılama ve gönderme imkanı sunarak bu problemi sonsuza kadar ortadan kaldıracak.

%75’e Varan Tasarruf Sağlayın!

Kullanmakta olduğunuz mevcut hattınızı 1Net Telekomun’a taşıyarak veya 1Net Telekomun’dan ücretsiz sabit numara alarak 1Net Telekomun’un sunmuş olduğu avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Yurtiçi ve Yurtdışı yapacağınız görüşmelerde %75’e varan fiyat avantajlarından yararlanır, düşürmüş olduğunuz iletişim maliyetleri sayesinde santral için yaptığınız yatırımı kısa süre içerisinde karşılarsınız.

Fiyat Kullanıcı Sayısı Hat Sayısı Ses Kaydı Taahhüt İletişim
40 TL 5 Kullanıcı 2 Dış Hat 30 Gün Yok İletişime Geçiniz
70 TL 10 Kullanıcı 2 Dış Hat 30 Gün Yok İletişime Geçiniz
90 TL 20 Kullanıcı 3 Dış Hat 40 Gün Yok İletişime Geçiniz
180 TL 50 Kullanıcı 4 Dış Hat 60 Gün Yok İletişime Geçiniz
300 TL 100 Kullanıcı 5 Dış Hat 90 Yok İletişime Geçiniz