1NET TELEKOM SMS HİZMETİ

EKONOMIK VE HIZLI SMS HIZMETIMIZ İLE HEDEF KITLENIZE ULAŞMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

Firma veya Kurum olarak adınıza tanımlanan 3 ile 11 karakter aralığında oluşturulan başlık ile on binlerce kişiye sadece tek tık ile dilediğiniz mesajı gönderip, gerek gördüğünüz bilgiler veya tanıtımınızı iletebilirsiniz. Üstelik alıcılarınıza ulaşmayan mesajlarınız için 48 saat içerisinde %100 iade garantisi veriyoruz. Sizler de Gelişmiş SMS Platformunu kullanarak, aşağıdaki özellikler ve tarifelerle on binlerce kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

GELIŞMIŞ SMS PLATFORMU!

1NET Telekom SMS Panelini kullanarak sizler de SMS’lerinizi hem çok hızlı hem de çok uygun fiyata gönderebilirsiniz. Standart özelliklere sahip olmasının yanı sıra 1NET Telekom SMS Panelinde sizlere özel farklı grup ve rehber tanımlama, gönderilen SMS’lerin geçerlilik süresini belirleme, ileriki tarihler için otomatik SMS gönderimi, detaylı rapor alma gibi gelişmiş özellikler de mevcuttur.

 • GELİŞMİŞ SMS GÖNDERİM SİSTEMİ!

  Gelişmiş SMS gönderim sistemimiz sayesinde aynı sayfa üzerinde özel karakter seçimi ,başlık seçimi yapabilmekle birlikte, hitaplı gönderim,bir veya birden fazla rehber grubuna gönderim ,numara yazarak gönderim, belirli bir tarihte gönderim gibi birçok özelliği aynı sayfa üzerinden ayarlayıp SMS gönderiminizi hızlıca yapabilirsiniz.Ek olarak mevcut bakiyenizi aynı sayfada görebilmekle birlikte göndereceğiniz SMS için bir paket ismi belirleyerek raporları daha kolay ayırt edebilirsiniz.

 • İLERİ TARİHLİ SMS GÖNDERİMİ!

  Sistem üzerinden ileri bir tarihe SMS gönderim emri vererek zaman kaybından kurtulabilirsiniz , belirttiğiniz tarih ve saatte , sistem sizin yerinize SMS gönderiminizi yapar.İleri tarih emirlerinizi görebilir ve dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

 • TEKRARLANAN SMS GÖNDERİMİ!

  Sistem üzerinden Tekrarlanan SMS emri vererek düzenli olarak yaptığınız SMS gönderimlerinizin otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.Tekrarlanan Sms Emirlerinizi sistemimiz üzerinden görebilir ve dilediğiniz zaman iptal edebilir ,eğer isterseniz tekrar aktif edebilirsiniz.

 • RAPOR SİSTEMİ

  Sistem üzerinden gerçek zamanli SMS gönderim raporlarinin detaylarini inceleyebilir ve Excel dosyasi olarak indirebilirsiniz.

 • GELİŞMİŞ YETKİLENDİRME SİSTEMİ

  Gelişmiş yetkilendirme sistemimiz ile alt kullanıcılarınızın Rehber,SMS ve Ödeme bölümlerinde Görme,Düzenleme,Silme,Ekleme,Gönderme vb. Bütün işlemler bir yetkiyle bağlanmış olup,alt kullanıcıların yetkisi olmayan işlemleri yapması kısıtlanmıştır.Örneğin Alt kullanıcınıza SMS onaylama yetkisi vermez iseniz , alt kullanıcınızın göndermeye çalıştığı bütün SMS'lerin sizin tarafınızdan onaylanması gerekmektedir.

 • REHBER SİSTEMİ

  Sisteme istediğiniz kadar rehber oluşturabilir ve bu rehberlere numara yükleyerek hızlıca SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Hizmet Kataloğu