1NET TELEKOM SMS HİZMETİ

  • NUMARANIZ DEĞIŞMEDEN 1NET TELEKOM FARKINI YAŞAYIN!

    Hem sabit numaralarınıza sabit hat ücreti ödememek hem de %75’e varan indirimlerle avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ister misiniz? Bu avantajları 1Net Telekom farkı ile yaşamak için tek yapmanız gereken Sabit Numara Taşıma hizmetimizden faydalanarak numaranızı 1Net Telekom’a taşımak. Taşıma işlemi sonrasında sabit hatlarınıza sabit hat ücreti ödemez sadece yaptığınız konuşma karşılığında ücret ödersiniz 0212, 0312, 0224 gibi alan kodlu tüm sabit numaralarınızı 1Net Telekom’a taşıyabilirsiniz. Sabit numara taşıma hizmeti, tek numara olarak eş zamanlı sınırsız çağrı alıp gönderme, sabit ücretinin olmaması, anlık arama kayıtları ve CDR raporlarının alınabilmesi gibi daha birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Bu nedenle Bankalar, Hastaneler, Sigorta Şirketleri, Hava Yolları, Gelişmiş E-Ticaret siteleri gibi birçok alanda, büyük kurumsal firma geleneksel analog hatların yerine SIP özelliğine sahip numaraları tercih eder.

  • YENI NUMARANIZI TAHSIS EDIP ANINDA KULLANMAYA BAŞLAYIN!

    1Net Telekom numara bloklarından ister Kurumsal ister Bireysel olarak adınıza yeni numara tahsis ederek aynı gün içerisinde konuşmaya başlayabilirsiniz. Şehir alan kodunuza göre 0216 822 0 xxx gibi numaraları tahsis edebildiğiniz gibi sadece bir defaya mahsus olmak üzere makul bir ücret ödeyerek 0216 822 0 822 gibi özel numaraları da anında tahsis edebilirsiniz. Geleneksel numaralardan farklı olarak yeni nesil Ip numaraların sabit ücretleri yoktur ve sizlere %75’e varan fiyat avantajı sağlarlar. Bunun yanında tek numaralar eş zamanlı olarak çoklu çağrı alıp gönderme özelliğine sahiplerden bu da sizi şirketiniz için çoklu arama yaparken birden fazla numara alma derdinden kurtaracaktır. 1Net Telekom ’un sağladığı tek numara ile onlarca çağrı karşılama özelliği ile birlikte artık şirket telefonlarınız asla meşgul çalmadan bütün çağrıları karşılayabilecek!

  • KURUMSAL FIRMALARIN TERCIHI: YENI NESIL 0850’LI NUMARALAR!

    Artık Bankalar, Hava Yolu Şirketleri, Sigorta Şirketleri, Hastaneler gibi ciddi ve kurumsal yapılar tercihlerini yeni nesil 0850’li numaralardan yana kullanıyor. İletişim maliyetlerini düşürmesi, çok sayıda numara yerine tek numaranın kullanılması ve teknolojik olarak analog numaralarda olmayan birçok özelliğe sahip olması 0850’li numaraları kurumsal firmalar için avantajlı hale getiriyor. Sizlerde firmanız için kurumsal bir imaja sahip olmak ve iletişim konusunda benzersiz avantajlardan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken 1Net Telekom’dan 0850’li numara tahsis etmek

Hizmet Kataloğu