1NET TELEKOM IP-PBX SANTRAL HİZMETİ

SIRADAN SANTRALLERI UNUTUN IP SANTRAL ILE TANIŞIN!

1Net IQ Santral geleneksel anlamdaki fiziki santrallerde var olan çağrı bekletme, çağrı aktarma, yönlendirme gibi temel özelliklerin hepsini bünyesinde bulundurmanın yanı sıra gelişmiş IVR ile çağrı karşılama, sesli mesaj bırakma, ses kaydı tutma, çağrıları sıraya koyma, sırada bekleyen kişi sayısı belirtme, ortalama bekleme süresi belirtme, mesai saatlerine göre farklı karşılama, callcenter özelliği ve detaylı raporlama gibi daha çok sayıda gelişmiş özelliklere de sahiptir.

 • 1NET IQ SANTRAL NELER SAĞLAR?

  1Net IQ Santral her ölçekte müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış bir sistemdir. Bir çok şubesi bulunan işletmeler 1Net IQ Santral sayesinde yerleşim bölgesi fark etmeksizin bütün çalışanları ile sanki aynı binadaymış gibi dahili bazlı ücretsiz görüşme gerçekleştirebilir.

 • TEK NUMARA ILE SINIRSIZ ÇAĞRIYI KARŞILAYABILIRSINIZ

  Geleneksel hatlar yüzünden kaçırdığınız her çağrı aynı zamanda kaçan bir iş anlamına da gelebilir. 1Net IQ Santralleri fiziki sınırları ortadan kaldırarak sizlere sınırsız çağrı karşılama ve gönderme imkanı sunarak bu problemi sonsuza kadar ortadan kaldıracak.

 • %75’E VARAN TASARRUF SAĞLAYIN!

  Kullanmakta olduğunuz mevcut hattınızı 1Net Telekomun’a taşıyarak veya 1Net Telekomun’dan ücretsiz sabit numara alarak 1Net Telekomun’un sunmuş olduğu avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede Yurtiçi ve Yurtdışı yapacağınız görüşmelerde %75’e varan fiyat avantajlarından yararlanır, düşürmüş olduğunuz iletişim maliyetleri sayesinde santral için yaptığınız yatırımı kısa süre içerisinde karşılarsınız.

Santral Hazırlanma ve Teslim Edilme Adımları

Santralinizi seçtikten sonra izlenecek adımlar aşağıda belirtilmiştir;

 • Adım 01

  Size uygun olan santrali seçiyorsunuz veya ihtiyaçlarınızı anlatıp müşteri temsilcimizle beraber seçim işlemini sağlıyorsunuz

 • Adım 02

  Gerekli evrakları hazırlayıp tarafımıza kargo ile gönderimini sağlıyorsunuz

 • Adım 03

  Evraklarınız onaylandıktan sonra santral kurulum işlemleriniz tamamlanıyor

 • Adım 04

  Santral ve Kullanım için Gerekli araçların teslimini sağlıyoruz

 • Adım 05

  Size Santral ve Gerekli araçların kullanım eğitimini veriyoruz